EUFINANCE, s.r.o. (Praha 3 - Žižkov)

Reality - hypotéky - pojištění - Kralupy

Provozujeme realitní kancelář, jež vám zprostředkuje prodej a pronájem nemovitostí a pozemků. Nabízíme také finanční služby INSIA a.s., kde vám zajistíme hypotéky, úvěry na bydlení, pojištění nemovitosti a domácnosti či investice a penzijní připojištění.

  • Vinohradská 2828/151
  • Praha 3 - Žižkov
  • 130 00
  • Palác Flóra
  • mapa

Kontaktní osoby

Hodnocení

*
*
*
*
*
0 hodnocení
Ohodnotit

Více informací

Realitní kancelář s kompletními službami

Jsme specialisté na prodej a pronájem nemovitostí v oblasti Kralup nad Vltavou, Prahy i celých středních Čech. V naší nabídce objevíte byty ve starých zástavbách, novostavbách a v developerských projektech. Naše realitní kancelář vám také zajistí prodej a pronájem domů, pozemků i kanceláří a komerčních prostor. V případě, že nám klient doporučí objekt vhodný k prodeji nebo pronájmu, vyplatíme mu malou provizi z následného obchodu jako poděkování.

Finanční služby

Nejsme jen realitní společnost, ale také nezávislé finanční centrum, rádi vám doporučíme vhodnou službu. Pokud si chcete pořídit vlastní bydlení či nemovitost, rádi vám pomůžeme s hypotékou nebo úvěrem. Věnujeme se hypotečním službám a zajišťujeme pojištění nemovitosti nebo domácnosti, životní pojištění i pojistku na auto nebo způsobenu škodu. Pomůžeme vám také v oblasti investic nebo penzijního připojištění. Posoudíme vaše stávající finanční produkty a pomůžeme vám najít optimální nastavení správy vašich financí přímo na míru. Ke spolupráci využíváme ověřené finanční instituce, které působí na českém trhu

Pojištění nemovitosti či domácnosti

Nepodceňujte pojištění nemovitosti nebo domácnosti a raději se chraňte před možnými nepříjemnostmi. Investice do pojištění vašeho domova totiž nikdy není zbytečná. Nechte si doporučit od našich hypotečních a pojišťovacích makléřů, jak nejlépe chránit svůj dům nebo byt před jakoukoliv nehodou nebo poničením. Zajistíme vám klidný spánek v bezpečném domově.

Máme více jak 10-ti leté zkušenosti v tomto oboru a spousty spokojených klientů. Poskytujeme dlouhodobý servis i komplexní právní servis. Jsme rádi, když se k nám naši klienti vracejí.

Napište nám

Povinná pole

Vyplněním formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů za účelem zodpovězení mého dotazu. Více informací o zásadách ochrany osobních údajů naleznete zde.
Všechny sekce